Próby dymowe w Warszawie i okolicach

Wykonujemy próby dymowe w Warszawie i okolicach, dzięki którym natychmiast wykryjesz nieszczelności w budynku, zwłaszcza na dachu lub tarasie. Stosujemy w tym celu profesjonalne metody, takie jak wtłaczanie specjalnego bezpiecznego dymu pod ciśnieniem, przy czym szukamy miejsc jego ujść. Jeśli zatem chcesz wykryć nieszczelności albo po prostu sprawdzić, czy budynek jest odpowiednio zabezpieczony przed wilgocią – zapraszamy do kontaktu!

Przeprowadzamy profesjonalne próby dymowe w Warszawie w domach, mieszkaniach oraz obiektach użytku publicznego na przykład sklepach, biurach czy zakładach pracy. Sprawnie wskażemy miejsca nieszczelności, dzięki czemu obiekt będzie odpowiednio chroniony przed destrukcyjną wilgocią i zagrzybieniem, po czym zapanuje w nim idealny mikroklimat. Próby dymowe w Warszawie pozwolą Ci także ograniczyć wydatki finansowe – wyeliminujesz zawilgocenia, które niszczą konstrukcje budynków, co prędzej czy później wiąże się z drogimi naprawami.

Próby dymowe w Warszawie i okolicach – jak przebiegają?

1

Kontakt telefoniczny lub przez formularz kontaktowy na stronie.

2

Bezinwazyjne poszukiwanie nieszczelności z użyciem bezpiecznego gazu o małej gęstości, który ulatnia się przez miejsca przecieków. Wtłaczanie przebiega z użyciem atestowanej pompy ciśnieniowej.

3

Sporządzenie dokumentacji dla ubezpieczyciela.

4

W razie potrzeby możemy także osuszyć dach lub wnętrze budynku.

Co zyskasz po wykonaniu prób dymowych w Warszawie?

Eksperci z DryTouch kompleksowo wykonują próby dymowe z zastosowaniem nieszkodliwego gazu, który wskazuje miejsca nieszczelności. Warto pamiętać, że dym wydobywający się z niektórych obszarów nie zawsze oznacza przeciek. Dlatego realizowanie prób dymowych powinno być przeprowadzane przez doświadczonych specjalistów, którzy potrafią rozpoznać źródła nieszczelności. Zaufaj DryTouch – profesjonalnie wykonamy próby dymowe w Warszawie i wskażemy każde miejsce przecieku!