Osuszanie budynków Warszawa i okolice

Zalane i zawilgocone pomieszczenia to bolączka wielu osób, które często nie wiedzą, jak usunąć szkodliwą wilgoć. Niestety próba samodzielnego osuszania domu wyrządza ogrom szkód. Osuszanie na własną rękę trwa nawet pół roku, co może doprowadzić do jeszcze większych uszkodzeń fundamentów oraz ścian nośnych. Jeśli wilgoć dotrze do instalacji elektrycznej, konsekwencją może być nawet pożar.

Nadmiar wilgoci przyczynia się też do wystąpienia pleśni, grzybów i pasożytów. Mają one działanie rakotwórcze, przy czym zaburzają gospodarkę hormonalną. To niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci, które od najmłodszych lat będą narażone na szkodliwe czynniki.

Jeśli nie chcesz dopuścić do wymienionych wyżej konsekwencji, skorzystaj z profesjonalnego osuszania budynków w Warszawie i okolicy przez DryTouch! Błyskawicznie zareagujemy, usuniemy wilgoć do ostatniej kropelki i w najkrótszym możliwym czasie rozwiążemy Twój problem.

Osuszanie budynków Warszawa i okolice – certyfikowany sprzęt

Osuszanie budynków w Warszawie wykonujemy z użyciem specjalistycznych osuszaczy, które spełniają restrykcyjne normy oraz są gwarancją bezpieczeństwa dla klientów i otoczenia.

Urządzenia wyposażono w dodatkowe zabezpieczenia termiczne, przeciwprzepięciowe, antywibracyjne i akustyczne, które zapewniają wykonanie usługi jak najwyższej jakości.Dzięki temu pracują cicho, efektywnie, przy czym zużywają niewielką ilość prądu. Osuszacze są bezpieczne dla alergików, dzieci i starszych osób, dlatego z naszych usług może skorzystać każdy – bez wyjątku!

Osuszanie budynków w Warszawie krok po kroku

1

Darmowe oględziny

2

Odgrzybianie w celu usunięcia zarodników grzybów

3

Rozstawienie atestowanych osuszaczy

4

Wykonanie pomiarów wilgotności przed rozpoczęciem prac

5

Proces osuszania

6

Wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów i szkodliwych związków metodą ozonowania

7

Wykonanie pomiarów wilgotności

8

Skompletowanie dokumentacji dla ubezpieczyciela w celu uzyskania odszkodowania

9

Przekazanie certyfikatu z 12-miesięczną gwarancją na usługę

 

Co dokładnie osuszamy?

By w pełni sprostać oczekiwaniom klientów, zajmujemy się osuszaniem:

  • podłóg,
  • ścian,
  • sufitów,
  • posadzek,
  • podposadzek,
  • stref izolacji
  • dachów,
  • tarasów,

Chcesz osuszyć mieszkanie w Warszawie lub okolicy? A może walczysz z grzybem w zakładzie pracy, sklepie lub szkole? Skontaktuj się z nami, a szybko wyeliminujesz podstępną wilgoć!