Mamy to szczęście, że jesteśmy zgranym zespołem, który po prostu lubi to, co robi. W dużej mierze właśnie to wpływa na jakość naszych usług. Połączenie pasji i doświadczenia sprawia, że profesjonalnie zajmujemy się osuszaniem budynków od piwnic aż po dach, odgrzybianiem oraz ozonowaniem pomieszczeń.

DryTouch to biznes rodzinny, wychowywaliśmy się wśród osuszaczy, specjalistycznych przyrządów do wykrywania przecieków, profesjonalnych preparatów do ozonowania… –znamy ten rynek z autopsji od najmłodszych lat. Dlatego zyskujesz pewność, że nasza jakość usług na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Dyżur pełnimy całą dobę, jesteśmy pod telefonem24 godziny. W razie problemów i awarii reagujemy więc błyskawicznie, nie musisz zatem długo czekać na profesjonalne wsparcie. Szybko rozwiążemy Twój problem, ograniczając w ten sposób straty. Zawsze wydajni i efektywni –przekonaj się osobiście!

Dlaczego DryTouch?

Przyjazne i konkurencyjne ceny, wysokie rabaty, błyskawiczny czas realizacji – z DryTouch zyskujesz najwyższą jakość osuszania, ozonowania oraz wykrywania przecieków. Nasze działania rzetelnie dokumentujemy, co jest gwarancją otrzymania odszkodowania dla klienta.Możesz powierzyć nam osuszanie całych budynków lub tylko wybranych pomieszczeń, wykonujemy też odgrzybianie, ozonowanie, próby dymowe, wykrywamy przecieki oraz wynajmujemy urządzenia osuszające.

Nieustannie podnosimy kwalifikacje, o czym świadczy otwieranie nowych oddziałów w całej Polsce, w tym w Łodzi i Lublinie. Siedziba DryTouch znajduje się w Warszawie, ale poszerzamy zakres usług na inne duże miasta oraz ich okolice. W efekcie tego usuniemy szkodliwą wilgoć lub skutki zalania praktycznie w dowolnym zakątku kraju.

Obowiązki wykonujemy szybko, lecz starannie, ceniąc czas naszych klientów. W pracy używamy tylko bezpiecznych i certyfikowanych urządzeń oraz preparatów, które nie są szkodliwe dla człowieka ani środowiska.

Wiemy, że zadowolony klient będzie miał o nas dobre zdanie, które przekaże dalej. Dlatego świadczymy usługi najwyższej jakości – jest to obopólna korzyść. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty osuszania oraz odgrzybiania budynków w Warszawie i okolicach!