Osuszanie dachów Warszawa i okolice

Zalany lub zawilgocony dach to krótka droga do katastrofy. Zazwyczaj przyczyną tego stanu są ulewne deszcze, zalegające połacie śniegu, a nawet wadliwie wykonana izolacja. Niestety woda samoistnie nie wyparuje z konstrukcji dachu, a będzie magazynowała się w błyskawicznym tempie. Wilgoć odkłada się tygodniami, a nawet miesiącami, a dach jest w stanie zebrać nawet kilkaset litrów wody!

Dlatego warto skorzystać z profesjonalnego osuszania dachu w Warszawie lub okolicach. Nasza firma szybko zlokalizuje przyczynę przecieków, usunie szkodliwą wilgoć, a w razie potrzeby osuszy też wnętrze budynku. Osuszamy dachy w Warszawie i okolicach w mieszkaniach, domach, a także obiektach użytku publicznego, takich jak zakłady pracy, biura, sklepy, szkoły, szpitale, warsztaty oraz inne placówki. Zachęcamy do kontaktu!

Osuszanie dachu w Warszawie – jak przebiega?

Kontakt

Darmowe oględziny

Wykrycie szczelin, zlokalizowanie źródła problemu

Osuszenie dachu w Warszawie najlepszą możliwą metodą na przykład metodą podciśnieniową polegającą na odsysaniu wody

Pomiary wilgotności

Przygotowanie dokumentacji dla ubezpieczyciela w celu uzyskania odszkodowania

Osuszanie dachu w Warszawie – co zyskasz?

Zawilgocony dach szybko magazynuje wodę, co może prowadzić nawet do uszkodzenia jego konstrukcji. Destrukcyjna wilgoć jest w stanie przedostać się nawet do wnętrza budynku, w konsekwencji czego również pomieszczenia atakuje wilgoć, a z czasem pleśń i grzyb.Czy warto narażać się na dodatkowe straty finansowe, czasowe i zbędny stres? Nie czekaj aż mały problem przerodzi się w ogromny kłopot. Skontaktuj się z DryTouch, a osuszanie dachu w Warszawie przebiegnie sprawnie, szybko i efektywnie!

Osuszanie dachu w Warszawie:

  • definitywnie usuwa wilgoć i wodę,
  • zapobiega powstawaniu szkód wewnątrz obiektu,
  • wyklucza ryzyko wystąpienia pleśni i zagrzybienia,
  • ogranicza straty finansowe do minimum.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu osuszenia dachu w Warszawie lub okolicach! Zareagujemy błyskawicznie, profesjonalnie wykonamy usługę, a w ostatnim etapie pomożemy skompletować dokumenty potrzebne do uzyskania odszkodowania. Jesteśmy pod telefonem 24h – zapraszamy!